Świat Bakugan

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-30 12:41:41

Shun

Mocny Gracz

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 59
Punktów :   

Karty Super Mocy

Tu można stworzyć trzy Karty Super Mocy tylko dla własnego bakugana
Nazwa:
Co robi:(każdy gracz może zrobić jedną KSM którą sie nie da zablokować a Admin może dwie)

Offline

 

#2 2010-12-30 21:29:33

Shun

Mocny Gracz

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 59
Punktów :   

Re: Karty Super Mocy

(Dla Inferno)Złośliwa Kopia:dezaktywuje użyte Super Moce przeciwnika i używa ich przeciw niemu(nie da sie zablokować)

(Dla Inferno)Więź Inferno:gdy poziom mocy przeciwnika rośnie Inferno też a gdy Inferno traci przeciwnik również(nie da sie zablokować)

(Dla Inferno)Drużyna Ventusa:pozwala na wprowadzenie kolejnego bakugana i blokuje Karty Super Mocy przeciwnika

Offline

 

#3 2010-12-31 09:07:29

Ace

Gracz

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Karty Super Mocy

Uścisk Żmiji (Vayper) Jeśli poziom mocy przeciwnik a rośnie (kiedy kolwiek) mój tagże ,a jeśli mii spada jemu tagże [Nie da się zablokować]

Ekstremalny Kwazar (Vayper) 1 SEZON Pozwala na przeniesienie byle jakiego bakugana na inną KO i zablokowanie mu KSM.
                                            2 SEZON Blokuje KSM przeciwnika i pozwala mi na dorzucenie bakugana i dodanie mu 200pkt.


Hakra Mocy- Pozwala na skopiowanie KSM przeciwnika i użycie przeciw niemu ,a jeśli była to dodatnia KSM to mi dodaje oraz natychmiastowe użycie KO.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nc10.pun.pl www.wiedzminn.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.darklegionl2.pun.pl